2021

 

On-line seminář (25.11. 2021) - na téma Zákon č. 541/2020 Sb. o odpadech. Přednášející paní Mgr. Petra Urbanová zástupce Ministerstva životního prostředí. Pro přihlášení použijte prosím tento odkaz https://meet.google.com/diz-urfy-mmw

 

 

Podzimní seminář (11.11. - 12.11. 2021) - společné setkání obcí s rozšířenou působností Královéhradeckého a Pardubického kraje – bližší informace získáte z pozvánky ZDE.

 

 

Jarní seminář (22.4. 2021) - seminář byl v důsledku omezení v souvislosti s nemocí covid-19 nahrazen on-line seminářem k novému zákonu o odpadech, který organizovala autorizovaná obalová společnost EKO-KOM, a.s. ve spolupráci s Libereckým, Královéhradeckým a Pardubickým krajem.

 

Na semináři vystoupila paní Ing. Jitka Lochovská ze společnosti INISOFT Consulting s.r.o., která přehledně shrnula nový zákon o odpadech a jeho dopad na obecní systémy. Následná panelová diskuze proběhla za účasti zástupců sektoru odpadového hospodářství. V ní debatoval, mimo paní Ing. Lochovskou, také pan Ing. Josef Jadrný ze společnosti Termizo a.s., pan Zdeněk Faistaver ze společnosti Severočeské komunální služby s.r.o., pan Ing. Petr Filipec z Města Jaroměř a pan Drahomír Jindra z Komunálních služeb Jablonné s.r.o.

 

Podívejte se na záznam ONLINE semináře!

 

(začátek semináře je v čase videa 58:45)