Aktuální soutěž

Seznam výherců vylosovaných 20. 12. 2018 v 10:00

První tři výherci vyhráli powerbanku, dalších sedm výherců vyhrálo bezdrátovou myš a posledních deset výherců flash disk (32 GB). Ceny Vám budou zaslány poštou.

Jméno

Příjmení

Město

Marie

Holá

Česká Skalice

Dagmar

Lukášková

Náchod

Jakub

Martinec

Vysoké Mýto

Radka

Petříková

Rohoznice

Monika 

Dvořáková

Nechanice

Jana

Hlaváčková

Nový Bydžov

Tomáš 

Horák

Ostroměř

Alena

Dušková

Hajnice

Jan

Klikar

Česká Skalice

Kamila

Vejdělková

Rudník

Kateřina

Půžová

Hradec Králové

Lucie

Ptačníková

Česká Skalice

Jana

Bednaříková

Jičín

Nikola

Vargová

Pardubice

Kristýna

Vodrážková

Černíkovice

Ondřej

Novotný

Hradec Králové

Markéta

Dlabová

Trutnov

Helena

Kopecká

Hořičky

Petra

Ptačníková

Česká Skalice

Alena

Kořínková

Nový Bydžov

Pravidla soutěžní křížovky 2018

  • Křížovka je k dispozici v rámci projektu „Čistá obec, čisté město, čistý kraj“ a probíhá ve spolupráci se zástupci společnosti ELEKTROWIN a.s.
  • Tajenku můžete posílat do 19. 12. 2018 na adresu: Centrum investic, rozvoje a inovací, Soukenická 54, 500 03 Hradec Králové nebo na této stránce níže.
  • Všechny poskytnuté osobní údaje slouží pouze pořadateli soutěže pouze k účelům soutěže samotné a nebudou distribuovány třetím stranám.

Křížovka ke stažení

Křížovka ke stažení zde (PDF)

 

Účastí v soutěži vyjadřuje účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, bezplatný souhlas se zpracováním svých osobních údajů – křestního jména, příjmení, bydliště a telefonního čísla - poskytnutých v rámci soutěže organizátorovi soutěže jakožto správci (dále jen „správce“), za účelem vyhodnocení soutěže, a to do vyjádření nesouhlasu soutěžícího s dalším zpracováním osobních údajů. Účastník soutěže, který poskytl osobní údaje, má právo přístupu k osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, jejich likvidaci a další práva dle § 11 a 21 zák. č. 101/2000 Sb.

Udělení souhlasu je dobrovolné a účastník může kdykoliv bezplatně na adrese správce požádat o ukončení zpracování osobních údajů a jejich likvidaci; žádost o ukončení zpracování osobních údajů a jejich likvidaci učiněná před koncem soutěže však povede k vyřazení ze soutěže. V případě pochybností, která se týká zpracování jeho osobních údajů, se účastník může obrátit s dotazem na správce. Dozorovým orgánem je Úřad pro ochranu osobních údajů.

Účastníci soutěže výslovně souhlasí s tím, že pořadatel je oprávněn uveřejnit v souladu s § 77 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., v platném znění, občanského zákoníku, bezplatně jimi uvedené jméno, příjmení a město, z něhož pochází, na internetových stránkách www.cistykraj.cz v sekci soutěže.

Organizátor soutěže je CIRI, Soukenická 54, 500 03 Hradec Králové, IČ: 71218840. Organizátor může podmínky soutěže změnit nebo soutěž zrušit.